Chromik Grzegorz, dr. Tłumacz przysięgły jęz. niemieckiego

LAUREAT PLEBISCYTU ORŁY

Chromik Grzegorz, dr. Tłumacz przysięgły jęz. niemieckiego

2026 laureat konkursu2026 bronze2025 laureat konkursu2025 bronze2024 laureat konkursu2024 bronze2023 laureat konkursu
8.6 (17)
Czechowice-Dziedzice, Szwajcarska Dolina 29
O firmie:

Dr Grzegorz Chromik to tłumacz przysięgły języka niemieckiego, który od 1998 roku prowadzi działalność w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Szwajcarska Dolina 29. Posiada rozległe doświadczenie oraz solidną wiedzę w zakresie tłumaczeń, oferując usługi uwierzytelnione z i na język niemiecki.

Zakres specjalizacji obejmuje różnorodne dokumenty urzędowe, w tym akty notarialne oraz akty stanu cywilnego, zapewniając realizację zgodną z obowiązującymi przepisami prawnymi. Uprawnienia tłumacza przysięgłego, a także tytuł doktora nauk humanistycznych, potwierdzają wysoki poziom profesjonalizmu oraz doskonałą znajomość terminologii i aspektów kulturowo-prawnych związanych z tłumaczeniami. Oferta obejmuje także tłumaczenia tekstów specjalistycznych.

Długotrwałe świadczenie usług na wysokim poziomie przekłada się na zaufanie klientów, którzy oczekują precyzyjnych i rzetelnych tłumaczeń w obrębie języka niemieckiego.

Oceny na poszczególnych stronach

Tylko zalogowani użytkownicy maja dostęp do tych danych.
Strona internetowa Ilość ocen Ocena
17 4.8 / 5
Data skanowania: 04.01.2026
Czechowice-Dziedzice
Szwajcarska Dolina 29

Ranking of companies

Znajdź specjalistę

Plebiscyt skupia najlepszych w branży

Szukasz specjalisty w pobliżu Ciebie? Sprawdź naszą wyszukiwarkę. Korzystaj tylko z usług najlepszych!
Szukaj