














Biuro tłumaczeń przysięgłych Danuty Bręk działa w Wałczu jako renomowana placówka specjalizująca się w zakresie języka niemieckiego. Danuta Bręk, tłumacz przysięgły od 1991 roku i absolwentka germanistyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, widnieje na liście Ministra Sprawiedliwości pod numerem TP/12/06. Ponad trzy dekady praktyki połączone z oficjalnymi uprawnieniami przekładają się na wysoki poziom rzetelności oraz profesjonalizmu świadczonych usług.
Zakres działań biura obejmuje tłumaczenia pisemne i ustne z języka niemieckiego na polski oraz odwrotnie. Realizowane są przekłady różnego rodzaju dokumentów, wśród nich znajdują się dokumenty prywatne, dokumentacja samochodowa, medyczna, techniczna, akty notarialne, wyroki sądowe, zeznania podatkowe, wypisy ze szpitala, zwolnienia lekarskie, instrukcje obsługi, świadectwa, dyplomy, umowy o pracę, CV i korespondencja. Oferta Danuty Bręk wyróżnia się elastycznością i wysoką jakością przekładów, co znajduje uznanie wśród klientów.
Usługi biura kierowane są do sądów, urzędów, instytucji państwowych, przedsiębiorstw, organizacji i klientów indywidualnych. Wszystkie działania prowadzone są z zachowaniem przepisów Prawa o zawodzie tłumacza przysięgłego oraz Kodeksu tłumacza przysięgłego TEPIS, co przekłada się na najwyższe standardy wykonywanych tłumaczeń.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 27 | 4.8 / 5 |